بزرگترین سمپوزیوم رشته پیلاتس توسط فدراسیون آمادگی جسمانی برگزار می‌شود

دی ماه سال جاری، بزرگترین سمپوزیوم ورزشی کشور در رشته پیلاتس توسط فدراسیون آمادگی جسمانی برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون آمادگی جسمانی، ایمان متقیان‌نژاد؛ رییس انجمن پیلاتس فدراسیون آمادگی جسمانی با اعلام این خبر، افزود: انجمن پیلاتس فدراسیون آمادگی جسمانی در نظر دارد بزرگترین سمپوزیوم ورزشی کشور در رشته پیلاتس را دی‌ماه سال جاری برگزار کند.

وی ادامه داد: از تمامی مربیان رشته پیلاتس دعوت می‌کنیم با مراجعه به سایت فدراسیون آمادگی جسمانی جهت شرکت در این سمپوزیوم بزرگ اقدام کنند.

رییس انجمن پیلاتس فدراسیون آمادگی جسمانی با بیان اینکه این رویداد بزرگ طی دو روز پنجشنبه و ‌جمعه؛ هفتم و هشتم دی‌ماه سال جاری برگزاری می‌شود، عنوان کرد: این دوره دارای ۴۵ امتیاز باز آموزی است.

متقیان‌نژاد با تاکید بر اینکه تمام تلاش خود را جهت شکوفایی، رشد و ارتقاء رشته پیلاتس به کار خواهیم بست، عنوان کرد: در مسیر دستاوردهای بزرگ برای مربیان رشته پیلاتس گام بر می‌داریم و برگزاری دوره‌ها و سمینارهای مختلف با مدرسان ایرانی و بین‌المللی را در کارنامه داریم.

به گفته وی در این سمپوزیوم، شرکت‌کنندگان با بهترین عملکرد و تدریس در حوزه پیلاتس آشنا خواهند شد تا همانند سال‌های گذشته شاهد نوآوری، ارتقاء کیفی و به‌روزرسانی مطالب از طریق بهترین اساتید دانشگاهی باشیم.