دومین جلسه هیات رییسه فدراسیون آمادگی جسمانی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون آمادگی جسمانی، دومین جلسه هیات رییسه فدراسیون پزشکی ورزشی با حضور احمد گواری، سرپرست جدید فدراسیون آمادگی جسمانی جمهوری اسلامی ایران و اعضای هیات رییسه شامل ولی‌اله صالح نیا، شهرام علم، سحر زارع، سحر فامیل زارع، رضا طلایی و مهناز احمدی در محل این فدراسیون برگزار شد.

احمد گواری، سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی با تاکید بر ضرورت پیگیری مسائل و موضوعات کلیدی تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون، اظهار کرد: با توجه به اینکه فدراسیون آمادگی جسمانی کار خود را از صفر آغاز کرده است، شرایط سخت‌تری را نسبت به سایر فدراسیون ها تجربه می کند.

وی ادامه داد: با این وجود تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست تا با حمایت وزارت ورزش و جوانان و تلاش ارکان فدراسیون آمادگی جسمانی شرایط مطلوبی را رقم بزنیم و در عین حال فضای مطلوبی را برای مخاطبان فدراسیون در بخش های دوره های مربی گری، داوری و دانش افزایی فراهم می کند.

سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی با بیان اینکه برگزاری دوره های مربی گری، داوری و دانش افزایی در دستورکار این فدراسیون قرار دارد، عنوان کرد: حفظ رشته های فدراسیون آمادگی جسمانی و توسعه رشته های مرتبط در دستورکار فدراسیون قرار دارد و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا شاهد پویایی فعالیت فدراسیون آمادگی جسمانی، رضایت مخاطبان و بهبود وضعیت سلامت و آمادگی جسمانی جامعه باشیم.

گواری با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ‌گونه دوره آموزشی از سوی این فدراسیون در بخش مربیگری، داوری و دانش‌افزایی برگزار نمی‌شود و برگزاری هر دوره‌ای در رشته‌های فدراسیون آمادگی جسمانی، غیرقانونی است، تصریح کرد: در حال حاضر برگزاری هر گونه دوره ای فاقد اعتبار است و هیچگونه مجوزی در این راستا وجود ندارد.

وی افزود: دوره‌های آموزشی مربوط به رشته‌های فدراسیون آمادگی جسمانی از طریق سامانه آموزش این فدراسیون برگزار و از طریق روابط عمومی فدراسیون اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت ارائه گزارش و کسب اطلاع فدراسیون آمادگی جسمانی از طریق مراجع ذی‌ربط با متخلفان برخورد می‌شود.